Wszystkie bestsellery
LINKA LICZNIKA C 330

LINKA LICZNIKA C 330

Aktywne filtry

Linki zmiany biegów do autokarów i autobusów

W naszym sklepie znajdziesz niesamowity wybór linek zmiany biegów, linek hamulca, linek przyspieszenia czy linek sprzęgła. Rozumiemy, że utrzymanie floty autobusów i autokarów nie jest łatwym zadaniem, dlatego staramy się dostarczać części zamienne najwyższej jakości w przystępnych cenach. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów dba o to, aby każdy klient otrzymał najlepszą możliwą obsługę, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym mechanikiem, czy dopiero zaczynasz. Nie pozwól, aby niesprawny kabel uniemożliwił Twoim pojazdom poruszanie się po drogach — zrób zakupy u nas już dziś i wróć do normalnej pracy!

Linki do autokarów i autobusów

Nasze linki do autokarów i autobusów są produkowane z trwałych materiałów wysokiej jakości, które zapewniają płynną zmianę biegów i zapobiegają potencjalnym awariom. Ponieważ wydajne i niezawodne połączenia autobusowe mają kluczowe znaczenie dla firm transportowych, ważne jest wybieranie porządnych części, z którymi nie ma ryzyka nieoczekiwanej awarii. Linka zmiany biegów do autokaru przenosi siłę z dźwigni zmiany biegów na skrzynię biegów, umożliwiając kierowcom ich płynną zmianę. To jeden z kluczowych elementów układu sterowania, dlatego inwestowanie w wysokiej jakości linki zmiany biegów ma kluczowe znaczenie dla utrzymania wydajnego i niezawodnego systemu transportu.

Linmot od ponad 40 lat produkuje wysokiej jakości stalowe elementy linowe, dzięki czemu jest firmą wiarygodną i doświadczoną w branży. Z niewielkiej firmy rodzinnej, staliśmy się nowoczesnym parkiem maszynowym, a do produkcji naszych części wykorzystujemy innowacyjne maszyny do plastycznej obróbki stali. Ze względu na swoje parametry, stal to świetny materiał do produkowania takich elementów jak linka zmiany biegów do autobusu, linki hamulcowe czy linki sprzęgła. Świetnie radzi sobie z intensywną eksploatacją i dużymi przeciążeniami, jest odporna na odkształcenia.

Ponieważ autokary i autobusy to pojazdy w których bezpieczeństwo pasażerów odgrywa kluczową rolę, niezawodność części wymiennych powinna być priorytetem. Dzięki swojej trwałości i żywotności, linki Linmot będą idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą utrzymać niezawodny i wydajny system transportowy w każdych warunkach.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom wysokiej jakości części zamienne, spełniające ich specyficzne potrzeby. Nasz wybór opcji jest szeroki i zróżnicowany, dzięki czemu niezależnie od tego, czy potrzebujesz linki lub kabla do modelu vintage, czy jednego z nowszych modeli, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami poszczególnych elementów.