Ostatnie informacje

Ostatnie informacje

 • Jak wymienić linkę fotela

  Fotel, siedzenie, oparcie, kanapa musi być tak ustawiony, by zapewniał bezpieczną, wydajną jak również najbardziej komfortową i bezkolizyjną jazdę. Wszyscy kierowcy powinni regulować siedzisko do swoich wymagań oraz zapotrzebowań.

  Czytaj więcej
 • INSTALACJA LINEK ORAZ ZALECENIA DOTYCZĄCE KONSERWACJI

  Poniższe zalecenia podane są jako wskazówki ułatwiające instalowanie i regulację Twoich linek oraz jako upewnienie się, że będziesz korzystał z produktów firmy Linmot w jak najlepszy sposób.

  Czytaj więcej
 • 10 najczęstrzych problemów przekładni zmiany biegów

  Określenie, jaki(e) problem(y) dotyczy(ą) mojego samochodu może wydawać się zadaniem niewykonalnym, szczególnie dla niedoświadczonych oczu i uszu przeciętnego kierowcy. Pomocne może być wyobrażenie sobie mechanizmów wnętrza twojego samochodu na podobieństwo wnętrza organizmu ludzkiego.

  Czytaj więcej
 • Linki sprzęgła

  Sprzęgło jest to zespół elementów służący do połączenia dwóch wałów w sposób umożliwiający przenoszenie momentu obrotowego z jednego wału na drugi. Oprócz tego głównego zadania sprzęgła mogą spełniać inne zadania, np.: łagodzić uderzenia, wyrównywać zmiany długości wału w skutek zmian temperatury, zabezpieczać mechanizmy napędowe przed przeciążeniem itd.

  Czytaj więcej
 • Wkład linki pchająco-ciągnącej

  Cięgna z wewnętrznym drutem do zastosowań z wykorzystaniem popychania mają dodatkowe uzwojenie, które biegnie w kierunku przeciwnym do aktualnego kierunku nawinięcia wewnętrznego drutu.

  Czytaj więcej
 • Konserwacja linek

  Linki Bowdena, pchająco-ciągnące i licznikowe mogą przestać działać w sposób płynny, szczególnie wówczas gdy do pancerza dostanie się woda lub zanieczyszczenia. (Nowoczesne nierdzewne linki stalowe z wykładziną wewnętrzną są mniej podatne na te problemy dlatego w wielu linkach LINMOT można się spotkać z wkładką z tworzywa sztucznego; pancerze bez wykładziny wewnętrznej należy smarować lekkim smarem maszynowym.) Linki również zużywają się wskutek częstego używania w długim okresie czasu i mogą...

  Czytaj więcej
 • Pancerz

  Oryginalny standardowy pancerz cięgna Bowden składa się z ściśle zwiniętej spirali z drutu stalowego o przekroju okrągłym lub kwadratowym. Dzięki temu pancerz jest elastyczny, ale wywołuje to zmianę długości, gdyż pancerz się wygina.

  Czytaj więcej
 • Problemy z przekładnią zmiany biegów

  Problemy dotyczące  przekładni mogą być powodem poślizgu kół zębatych. Ona steruje przepływem płynu przez przekładnię, więc jeżeli koła zębate nadal ślizgają się mimo stwierdzenia braku wycieków z przekładni, to może występować problem z lubrykantem.

  Czytaj więcej
 • Linka stalowa

  W ofercie wielu marek odnaleźć możemy stalowe liny. Produkują je firmy będące liderami w branży. Takim przedsiębiorstwem jest LINMOT - zakład, który dokłada wszelkich starań, aby zaoferować linę stalową najlepszej jakości, która będzie wytrzymała i niezawodna.

  Czytaj więcej
 • Pancerz linki pchająco-ciągnącej

  Konsekwencją dużego skoku nawinięcia spirali wzmacniającej jest to, że dorównuje przypadkowi równoległych włókien, gdzie druty są obejmowane tylko przez plastikowy pancerz.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 10 of 29 (3 Pages)