Wszystkie bestsellery
LINKA GAZU PRONAR

LINKA GAZU PRONAR

Aktywne filtry

Liny stalowe - Trwałość elementem kluczowym

Stalowe linki oferowane przez naszą firmę Linmot są produktem, o którym przede wszystkim należy mówić w kontekście wysokiej jakości. Jako doświadczony producent stalowych linek mających w głównej mierze zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, dajemy gwarancję wysokiej wytrzymałości, a tym samym długotrwałości i bezpieczeństwa stosowania. Istniejemy na polskim rynku już od roku 1981, a tym samym mamy pełen obraz zmieniającego się zapotrzebowania wykazywanego przez rynek. Dzięki temu dostarczamy klientowi właśnie to, co aktualnie potrzebuje. Naszą siedzibą jest Częstochowa, gdzie obecnie prowadzimy prace inwestycyjne mające na celu rozbudowę firmy, a tym samym zwiększenie zakresu naszej działalności i zapewnienie naszym klientom jeszcze lepszej jakości produktu. Mimo, iż w głównej mierze oferta lin stalowych kierowana jest do hurtowników, to jednakże również i klient detaliczny jest jak najbardziej u nas mile widziany.

Liny stalowe na metry - Zróżnicowana oferta dla wymagającego odbiorcy

Lina stalowa na metry oferowana przez naszą firmę odznacza się bardzo wysokimi parametrami roboczymi. Tym samym posiada ona bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywana jest w różnego rodzaju wyciągarkach, maszynach budowlanych, urządzeniach transportowych, różnego rodzaju pojazdach jak i innych urządzeniach. Jak więc można wywnioskować, zakres zastosowania stalowych linek stalowych na metry jest bardzo szeroki. Nasza propozycja sprowadza się do trzech podstawowych rodzajów stalowych linek. Są to:

- linki stalowe,
- linki stalowe ocynkowane,
- linki stalowe nierdzewne,

Powyższy podział nie wyczerpuje jednakże całości naszej oferty, a tym samym warto nieco bardziej się w nią zagłębić. Proponujemy naszym klientom linki zmiany biegów, obrotomierzów, tachometrów, linki sprzęgła, gazu, hamulców, linki związane z oświetleniem, wentylacją.  Bardzo istotnym elementem z punktu widzenia klienta jest fakt, że w naszej ofercie znajduje się lina stalowa na metry. Dzięki temu każdy klient może dokonać zakupu takiej ilości materiału, jaka będzie mu a danym momencie potrzebna. Długości stalowych linek możliwych do pozyskania są zatem bardzo różnorodne, dostosowane do zapotrzebowania wykazywanego przez klientów.

Propozycja naszej firmy jest kompletna, a zatem oprócz samych linek, których średnica oscyluje w zakresie 1 do 6mm. znajdują się w niej inne niezbędne elementy jak wężyki PVC, pancerze stalowe oraz elementy zakończeniowe pancerzy i wspomnianych wężyków PVC. Wszystkie nasze produkty są wykonywane w zgodzie z określonymi, wygórowanymi normami jakościowymi PN jak i normami DIN. Wpływa to oczywiście na wytrzymałość stalowych linek, na pewność ich użytkowania oraz na bezpieczeństwo. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w pełni zautomatyzowanym procesem produkcyjnym jak i bardzo doświadczonym personelem. To powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom rynku jak również stanowimy podmiot skutecznie odpierający konkurencję rynkową. Pozytywne opinie i zadowolenie naszych klientów są tylko i wyłącznie potwierdzeniem powyższego stwierdzenia.