Wszystkie bestsellery
LINKA OTWIERANIA

LINKA OTWIERANIA

Dostanie się pod maskę w samochodzie ciężarowym, może być kluczowe w wielu sytuacjach. Przede wszystkim pomaga dokonać niezbędnych napraw i uzupełnić najważniejsze płyny eksploatacyjne. Pozwala zadbać o prawidłową konserwację pojazdu, która przekłada się ostatecznie na dłuższą żywotność pojazdu i możliwość wygodnego pokonywania kolejnych kilometrów. Linka otwierania maski to jeden z tych podzespołów, który wpływa na pracę całego układu. Zlokalizowana w mechanizmie otwierania gwarantuje, że cały mechanizm działa płynnie.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Aktywne filtry

Dlaczego linka otwierania maski jest tak ważna?

Linka otwierania do samochodu ciężarowego to ważny element całego mechanizmu zlokalizowanego w masce. Umieszczona wewnątrz sprawia, że cały układ działa płynnie, a maska jest skutecznie zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem. Linka łączy zamknięcie maski z dźwignią otwierania znajdującą się wewnątrz. Gwarantuje sprawne działanie mechanizmu i pozwala w dowolnym momencie dostać się bezpośrednio do silnika.

Awaria lub uszkodzenie linki może skutkować problemami z podniesieniem maski. W skrajnych przypadkach całkowitego zerwania linki może dochodzić do sytuacji, w której to otworzenie maski będzie praktycznie niemożliwe. W efekcie nie będzie możliwa prawidłowa konserwacja pojazdu i uzupełnienie najważniejszych płynów. Zadbanie o element, jakim jest linka otwierania do tira ma zatem bardzo duże znaczenie.

Na jakiej zasadzie działa linka otwierania?

Linka otwierania maski łączy mechanizm zamka z dźwignią wewnątrz kabiny. Pociągnięcie dźwigni prowadzi do naprężenia linki, które na skutek tego otwiera zamek znajdujący się pod maską. W efekcie pokrywa podnosi się i możliwe jest otworzenie jej i dostanie się do środka. Bez linki nie dałoby się dostać pod maskę i dokonać najważniejszych prac konserwacyjnych, które dotyczą bezpośrednio auta.

Szeroki wybór linek otwierania w ofercie Linmot

W ofercie posiadamy szeroki wybór linek do różnych marek i modeli aut ciężarowych. Każda linka otwierania do ciężarówki z naszej oferty charakteryzuje się świetnym wykonaniem i zgodnością z wszystkimi wymogami producenta. Może z powodzeniem zastąpić oryginalny element i posłużyć przez wiele kolejnych lat. Gwarantuje przy tym sprawne działanie i płynną pracę mechanizmu otwierania.

Linka otwierania do MAN sprawdzi się w pojazdach od tego niemieckiego dostawcy. Posiadamy w ofercie linki do najpopularniejszych serii TGA, TGS oraz TGX. Różniące się pomiędzy sobą długością i rodzajem końcówek montażowych mogą sprawdzić się doskonale w swoim zadaniu.

Zainteresowanie mogą znaleźć również takie produkty, jak linka otwierania do SCANIA, czy linka otwierania do Mercedes. W każdym wariancie dbamy o zapewnienie najwyższej jakości, która bezpośrednio przekłada się na zadowolenie z użytkowania produktu i pozwala sprawnie korzystać z niego w każdej sytuacji. Wystarczy jedynie właściwie dopasować linkę do posiadanego modelu ciągnika.

Naprawy na najlepszych częściach to gwarancja zadowolenia

Trwałość napraw aut ciężarowych w dużym stopniu zależy od zastosowanych podzespołów. Wysokiej jakości samochód ciężarowy linka otwierania maski to pewność, że układ będzie działał bezawaryjnie przez wiele lat. Dopasowany element z naszej oferty jest łatwy w prawidłowym osadzeniu i wykazuje się świetnymi parametrami. Takie same właściwości, jak w oryginalnej lince wpływają na radość z użytkowania rozwiązania i pozwalają korzystać z niego przez długi czas.

W przypadku uszkodzenia linki i problemach z otworzeniem maski wybierz zatem najlepszej jakości produkty. Postaw na Linmot, gdzie znajdziesz akcesoria dedykowane do Twojego modelu auta. Wybierz najlepsze linki otwierania lub znajdź inne niezbędne akcesoria. W ofercie znajduje się także linka gazu, linka ogrzewania, linka klamki i wiele więcej. U nas każdy znajdzie rozwiązania skrojone pod indywidualne potrzeby.