Wszystkie bestsellery
LINKA TACHOGRAFU

LINKA TACHOGRAFU

Tachograf to urządzenie elektroniczne, które odpowiada za rejestrowanie parametrów jazdy i pracy kierowcy. Jest jednym z elementów obowiązkowego wyposażenia każdego pojazdu ciężarowego. To właśnie z tachografu możliwe jest odczytanie wszystkich danych na temat czasu pracy, które są istotne zarówno dla pracodawców, jak i służb w razie ewentualnej kontroli. Zadbanie o sprawne działanie urządzenia jest tym samym obowiązkiem wszystkich kierowców, którym zależy na uniknięciu dotkliwych mandatów. Sprawna linka tachografu pozwala na połączenie urządzenia z innymi elementami w aucie. Gwarantuje rzetelny pomiar i pozwala cieszyć się w pełni sprawnym systemem. Poznaj najlepszą ofertę na linki tachografu. Proponujemy szeroki wybór propozycji do wszystkich najpopularniejszych systemów.

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji
Aktywne filtry

Jakie funkcje pełnią linki tachografu?

Prawidłowe działanie tachografu nie jest możliwe bez zastosowania odpowiedniej linki. Tworzy połączenie pomiędzy rejestratorem a innymi systemami w aucie, z których pochodzą przekazywane dane.

Jedną z najważniejszych funkcji jest połączenie prędkościomierza z tachografem. Dzięki temu możliwe jest stałe zapisywanie prędkości jazdy na poszczególnych odcinkach. Stanowi to cenne źródło informacji dla wszystkich firm, gdyż pozwala nadzorować pracę kierowców i optymalizować procesy transportowe.

Linka tachografu do samochodu ciężarowego odpowiada również za prawidłowe przekazywanie danych na temat przebytej trasy i czasu pracy pojazdu. Zbierane w czasie rzeczywistym dane tworzą prawdziwą skarbnicę wiedzy na temat sposobu użycia pojazdu. Dają możliwość zweryfikowania przebiegu całej trasy i pozwalają na ewentualne wprowadzenie korekt w sposobie pracy kierowcy.

Czym skutkuje uszkodzona linka tachografu?

Samochód ciężarowy linka tachografu, która uległa zużyciu lub uszkodzeniu może powodować poważne problemy z działaniem samego rejestratora. Problemy mogą dotyczyć prawidłowości wszystkich przekazywanych danych i trudności z odczytem najważniejszych parametrów pracy. Przekłamania w pomiarach nie tylko uniemożliwiają prawidłową analizę parametrów trasy, ale również mogą skutkować problemami podczas ewentualnej kontroli. Nieprawidłowo działający tachograf to poważny problem dla kierowców.

Jako kierujący należy zatem regularnie nadzorować pracę rejestratora i w razie problemów natychmiast poszukać ich źródła. W sytuacji, gdy problemem jest linka, wystarczy wymienić element na nowy. W Linmot posiadamy szeroki wybór linek do wszystkich najpopularniejszych tachografów stosowanych w autach ciężarowych. Każda linka tachografu do tira charakteryzuje się świetnym wykonaniem i gwarantuje prawidłowe działanie w każdych warunkach.

W Linmot oferujemy wysokiej jakości części zamienne

Ofertę Linmot kierujemy do kierowców, którzy szukają podzespołów zamiennych do swoich aut. Właścicieli samochodów ciężarowych, którym zależy na zakupie jakościowych części,zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każda linka tachografu do ciężarówki dzięki wykonaniu z dbałością o szczegóły może posłużyć przez długi czas. Dokładamy starań do proponowania rozwiązań o wyjątkowych parametrach i pozwalających na korzystanie z pojazdu przez długi czas.

W procesie produkcyjnym za wzór stawiamy oryginalne podzespoły. Dzięki temu nasze części nie odbiegają parametrami i gwarantują takie samo działanie w każdych warunkach. Solidne oploty z gumy i wysokiej jakości końcówki pozwalają cieszyć się naszymi produktami przez wiele lat. Proponujemy głównielinki do tachografu NAHON, który jest najpopularniejszym rozwiązaniem na rynku. Dodatkowo na każdy z naszych produktów udzielamy gwarancji. Kierowcy korzystający z naszej oferty mogą być pewni jakości i w razie jakichkolwiek problemów zgłosić się po wymianę.

Znajdziesz u nas nie tylko linki tachografu

W Linmot specjalizujemy się w dostarczaniu różnego rodzaju linek do ciężarówek. Linka gazu do DAF, linka hamulca do Renault, linka zamka do Mercedes, czy linka regulacji do Volvo to tylko niektóre z dostępnych w naszej ofercie. W bogatej bazie produktów posiadamy wszystkie rodzaje linek, które są stosowane w samochodach ciężarowych. Z naszą pomocą w łatwy sposób przeprowadzisz wszelkie naprawy i zadbasz o sprawność auta. Zagwarantujesz sobie możliwość wygodne przemieszczania się za pomocą pojazdu i możliwość łatwego pokonywania wielu kilometrów. Nie czekaj zatem i postaw na najlepsze rozwiązania od renomowanego dostawcy. Wybierz sprawdzoną jakość i ciesz się niskimi cenami podzespołów.