Wszystkie bestsellery
LINKA NACIĄGU

LINKA NACIĄGU

Linka naciągu to ważny element w samochodzie ciężarowym, który pozwala na uruchomienie silnika w awaryjnych sytuacjach. Przydaje się w sytuacjach, gdy inne metody rozruchu zawodzą i niezbędne jest skorzystanie z rozwiązań manualnych. Dzięki lince można wprawić w obrót wał korbowy i w efekcie kontynuować podróż. Linka gwarantuje brak przerw w dostawach i pozwala sprawnie dostarczyć każdy ładunek nawet w sytuacji, gdy doszło do pewnej awarii. W naszej ofercie posiadamy linki naciągu klucza do różnych modeli aut i pomagamy w dopasowaniu najlepszego rozwiązania pod własne potrzeby. Sprawdź Linmot i przygotuje się na każdą ewentualność, która może wystąpić w trasie.

Aktywne filtry

Jak działa linka naciągu do samochodu ciężarowego?

Dobrze wybrana linka naciągu do samochodu ciężarowego to bardzo istotny element we wszystkich awaryjnych sytuacjach. Pomaga w uruchomieniu silnika w sposób mechaniczny, co jest przydatne w wielu miejscach. Skorzystanie z linki naciągu wymaga posiadania dedykowanego rozwiązania, które pasuje do konkretnego typu silnika. W celu skorzystania z linki należy zlokalizować punkt mocowania, który mieści się najczęściej w okolicach koła zamachowego lub przekładni kierowniczej. Po podłączeniu wystarczy naciągnąć linkę, aż do poczucia oporu. Następnie wystarczy już uruchomić silnik z wnętrza.

Wybierając wysokiej jakości linkę, można skorzystać z niej wielokrotnie bez obaw o zużycie. Gwarantuje pomoc w każdej sytuacji i pozwala uruchomić pojazd.

Oferujemy świetnie wykonane linki naciągu

Samochód ciężarowy linka naciągu to pomocny element w wielu przypadkach. Z tego powodu bardzo istotne jest zdecydowanie się na solidne rozwiązania, które zagwarantują prawidłowe działanie i sprawdzą się bez względu na warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdziesz linki z wysokiej jakości materiałów, które posiadają dodatkowe metalowe uchwyty. Dzięki temu są w stanie służyć wiele lat i zapewniają wysoki komfort korzystania z tego rodzaju rozwiązań.

Jako Linmot zajmujemy się produkcją i sprzedażą linek. Dokładamy starań do dbałości o jakość i dopracowanie w najmniejszych detalach. Każda linka naciągu do tira z naszego sklepu jest wykonana z wysokiej jakości materiału, a dodatkowo posiada gumowy oplot. Dzięki temu jest odporna na przetarcia i działanie warunków atmosferycznych. Nawet linki narażone na wilgoć nie ulegną procesom korozji i zachowają swoje właściwości przez wiele lat. Stawiamy również na solidne osadzenie mocowań. Narażone na przeciążenia i szarpnięcia linki dzięki starannemu montażowi uchwytów nie ulegają zniszczeniu.

Każdy kierowca korzystający z naszych produktów może sam przekonać się, jak dobrze wykonana linka może być pomocna. Pomogliśmy wielu naszym klientom, którzy szukali solidnych akcesoriów do swoich samochodów ciężarowych.

Atrakcyjne ceny to domena Linmot

Linka naciągu do ciężarówki dzięki zdecydowaniu się na ofertę Linmot nie musi być kosztownym rozwiązaniem. Z naszą ofertą jest dostępna na każdą kieszeń i pozwala cieszyć się produktem, który pomoże w nagłych sytuacjach. Wystarczy, że sprawdzisz naszą ofertę i wybierzesz linkę do Twojej ciężarówki. Posiadamy linki o zróżnicowanych parametrach, które są dostępne w cenie od 100 złotych. Dodatkowo gwarantujemy szybkie dostawy i pełną obsługę w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów.

Sprawdź ofertę i wybierz pozostałe części

W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór pozostałych akcesoriów i części naprawczych do samochodów ciężarowych. Linka gazu do samochodu ciężarowego, linka hamulca, czy linka klamki to tylko niektóre z dostępnych w ofercie. Jako renomowany producent zawsze skupiamy się na jakości wyrobów i oferowaniu najlepszych towarów dla wszystkich klientów. Obsługujemy zarówno nabywców indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe, jak i warsztaty szukające dostawców części. W każdym przypadku dokładamy starań do jakości i jesteśmy otwarci na stałą współpracę.

Wybierz Linmot i ciesz się dostępem do najlepszych podzespołów dla aut ciężarowych. Skorzystaj z producenta, który działa na rynku od wielu lat i proponuje najlepsze rozwiązania. Wybierz wsparcie, które zagwarantuje dostęp do najlepszych podzespołów na korzystnych warunkach.