Wszystkie bestsellery
LINKA KOJA 2

LINKA KOJA 2

Aktywne filtry

Rynek ewoluuje, a wraz z nim także potrzeby klientów. Jako firma z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem, Linmot stara się zapewnić swoim obecnym jak i tym potencjalnym klientom unikalny produkt najwyższej jakości. Już od roku 1981 dostarcza na rynek stalowe linki Bowden, linki pchająco- ciągnące, wałki giętkie oraz inne elementy mające jakże szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym i nie tylko.

Pancerz stalowy do linki -element stanowiący o trwałości.

Stalowe linki Linmot same w sobie są produktem cechującym się bardzo dużą wytrzymałością. Aby jednak jeszcze bardziej ją zwiększyć, oferowane są specjalistyczne pancerze do linek stalowych. Jeśli mówimy o tychże pancerzach, ich grubość jest dostosowana do każdego z rodzaju linek. Te z kolei są produkowane w rozmiarach od 1 do 6 mm i cechują się sporą różnorodnością z uwagi na ich zastosowanie. Między innymi Linmot oferuje linki hamulca, sprzęgła, sterowania, zmiany biegów czy też obrotomierzy. Odnosząc się do wspomnianych wcześniej pancerzy, są one wykonywane z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej odznaczającej się stosownymi certyfikatami jakości. Tym samym każdy oferowany tutaj pancerz stalowy jest gwarantem wysokiej wytrzymałości, jakiej zasadniczo oczekuje się od tego typu produktu.

Dlaczego pancerz?

Oczywiście można zapytać, po co owa dodatkowa ochrona w postaci stalowego pancerzu skoro już stalowe linki Linmot to wyjątkowa wytrzymałość. Jako specjaliści w swojej dziedzinie i jako podmiot o bardzo dużym doświadczeniu zdajemy sobie sprawę, że stalowe linki pracują w trudnym środowisku i są narażone na szereg negatywnych elementów.  Zabrudzenia, wilgoć, substancje chemiczne, uszkodzenia mechaniczne to czynniki, które mogą osłabić jakość stalowych linek. Tym samym stosowane jest dodatkowe zabezpieczenie w postaci owych stalowych pancerzy. Zatem pancerze stanowią element wzmacniający wytrzymałość linek stalowych, ale równocześnie także pełnią funkcję estetyczną.

Oferta firmy Linmot sprowadza się do pancerzy stalowych z wkładką, których średnica oscyluje w granicach od 5 do 7 mm. Jeśli natomiast chodzi o ich długość, to jest ona dosyć zróżnicowana. Każdy klient ma możliwość zakupienia pancerza zarówno o konkretnej (10 do 50 metrów) jak i dowolnej długości. W tym drugim przypadku cena będzie zależna od ilości metrów bieżących pancerza, jakich potrzebuje dany klient. Warto także podkreślić nie tylko wyjątkową jakość i wytrzymałość stalowych linek oraz dedykowanych im stalowych pancerzy, ale równocześnie także bardzo atrakcyjne ceny.